Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
NUMELE FUNCȚIA TELEFON E-MAIL
Liviu Gumovschi Director Executiv 022- 244469 lgumovschi@capmu.md
Olga Sainciuc Director adjunct, Coordonator componentele B și C 022- 222465 osainciuc@capmu.md
Eugen Voinițchi Coordonator Componenta A 022- 222465 evoinitchi@capmu.md
Marina Stasiev Coordonator Componenta E 022- 222467 mstasiev@capmu.md
Marina Botnaru Contabil – șef 022- 226994 mbotnaru@capmu.md
Veaceslav Șochin Specialist superior Procurări 022- 222467 vshokin@capmu.md
Cornel Bordeianu Specialist Procurări 022- 222465 cbordeianu@capmu.md
Ecaterina Zgardan Contabil 022- 226994 ezgardan@capmu.md
Victoria Șargu Responsabil comunicare 022- 244469 vsargu@capmu.md


Consultanți:

NUME, PRENUME FUNCȚIA TELEFON
Maxim Pocaznoi Consultant program de granturi ”Acces la piețele de desfacere” (grupuri de producători) 069303090
Igor Bujor Consultant program de granturi destinate Managementului Durabil al Terenurilor 069291678
Aureliu Overcenco Consultant mediu 069240675
Nicolae Cazmalî Consultant practici MDT 067502205
Sergiu Gavrilaș Consultant tehnologii MDT 060626444

Contactează MACP

Vă rugăm să folosiți forma de mai jos pentru a ne contacta


Adresa: Str. Constantin Tănase 9,
bir. 512, Chișinău, MD-2005
Tel (+373 22) 222467; 222479;
Fax (+373 22) 244469

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.